Atsiliepimai apie Varius Plus

 • Gabrielė
  Noriu pasakyti didelį ačiū gamintoją varius plus už tikrai veiksmingas! Tik naudojant šią paraišką gelis aš pagaliau negalvojau apie beveik nuolat ligonis skausmo kojose. Dabar kiekviena mano diena gerokai gražiau, ir aš ramiai miegu naktimis)
 • Gabrielė
  Iš asmeninės patirties įsitikinęs, kad atsikratyti varikozinis venų išsiplėtimas naudodami tik vieną gelis. Gelis varius plus rekomenduojama terapeutas. Malonu, kad laiku sužinojau apie šį įrankį, nes jau ruošiausi į operaciją lazerinis. Šiandien vėl padarė užsakymą, laukiu pristatymo. Būsiu naudotis prevencijos!
 • Gabija
  Užsisakyti varius plus už save, vyrą ir mūsų tėvai. Naudojamės visa šeima. Mes su vyru prevencijos, tėvai daugiau jau gydyti. Priemonė iš tikrųjų padeda. Ne sunkumą kojose ir patinimas. Tėvai sako, kad kaip ėmė naudotis šiuo gelis, tapo lengviau vaikščioti ir venos tampa mažiau matomi.
 • Dovydas
  Kažkur pusę metų atgal, pastebėjau, kad dešinės kojos labai stipriai venos sustiprintas. Kreipėsi į gydytoją, tas sako, kad tai banalus amžiaus varikozinis venų išsiplėtimas. Paskyrė kaip kartą gelis varius plus. Gerinti buvo dar po pirmojo mėnesio naudojimo. Bet pagal rekomendacijas to paties gydytojo, naudoju gelis iki šiol, prevencija.
 • Gabrielė
  Naudojuosi varius plus jau apie tris mėnesius, dažai į kojas vieną kartą per dieną prieš miegą. Manau, tik dėl to šį įrankį aš daugiau ne patiriu tas pats skausmas ir sunkumas nuo visą dieną kulniukai. Neseniai dar drew dėmesį, kad ant kojų baigiasi pasirodyti venos, kaip tai buvo anksčiau. Geras gelis, rekomenduoju.
Atsiliepimai apie Varius Plus, teigiami ir neigiami atsiliepimai
4.6
10