Patirtis naudojimo Varius Plus

taikymo gelis Varius Plus prieš varikozinis venų išsiplėtimas - foto prieš ir po

Visiems labas, mano vardas Ilona, gyvenu ir dirbu viename iš gražus miestų Austrijoje, Klagenfurtas. Šiandien nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi naudoti Varius Plus, gelis prieš išsiplėtusių plėtros wen. Papasakosiu, kaip aš sužinojau apie šį gelis, kur ir kaip nusipirkau, kaip panaudota jiems apie asmeninių rezultatų taikymo. Parodysiu foto prieš ir po naudojimo.

Pirmoji nuotrauka, padaryta išvakarėse apsilankyti pas gydytoją.

Gelis Varius Plus - asmeninę patirtį, kur nusipirkau

Kasdien taikant šį gelis paskyrė man gydytojas. Po gimimo trečias vaikas labai stipriai pradėjo skauda kojas. Iš pradžių net negalėjo pagalvoti, kad tai bus varikozinis venų išsiplėtimas. Žinoma, aš girdėjau apie šį sutrikimą ir ne kartą, bet kaip visada būna, ne daroma prielaida,, kad ši liga paliečia mane, jaunas ir gražus). Apskritai, kai skausmas tapo jau pastovi ir beveik nėra plėtojosi aš pastebėjau dar ir kalbėjo venas. Kreipėsi į kliniką pas specialistus. Diagnozė - varikozinis venų išsiplėtimas antrojo laipsnio ir sunkumo.

Pagal gydytojo nusprendė pirkti Varius Plus. Naudotis turėjo kasdien per šešis mėnesius, du kartus per dieną. Ir neva po šio kurso, nuo varikozinis venų išsiplėtimasа beveik neliks ir pėdsako.

Pirkti tai priemonė pasirodė ne taip paprasta. Kaip aš supratau, vaistinėse ir mažmeninės prekybos parduotuvėse šis gelis ne parduoti, nusipirkti galima tik per oficiali svetainė kodas. Nuėjo į svetainę, į užsakymo formą nurodė pavadinimas ir telefonas. Per 10-15 minučių vadinamas mergina-vadybininkas, sakė adresas ir pristatymo terminas, suteikė konsultacijas apie tai, kaip naudotis gelis, iš ko jis pagamintas ir pan.

Apskritai, po 2 dienų aš paėmė savo užsakymą laišką iš namų. Mokama taip pat pašte kai gaunate. Pradėti naudotis.

Gelis prieš išsiplėtusių plėtros wen - kaip naudotis rezultatai

Mėgautis Varius Plus labai paprasta. Kaip paprastas kremas taikoma į paţeistos venos ir odos plotai. Pagal gydytojo taikytų du kartus per dieną, ryte ir vakare, prieš miegą. Ir taip kasdien per pusę metų.

patirtis naudojimo Varius Plus prieš išsiplėtusių plėtros wen

Vienos pakuotės man trūko į dvi-tris savaites. Atsižvelgiant į efektyvumą ir prieinamos kainos, man pirkimas gelis Varius Plus pasirodė gana geras. Tuo labiau, esu pirkęs iš karto penkių pakuočių ir daugiau gavo nuolaidą.

Pirmasis pastebimas teigiami rezultatai nuo kasdienio taikymo šio gelis aš pastebėjau, tikriausiai, dar vėliau keletą pirmųjų savaičių. Praėjo ankstesnis skausmą, sunkumą, tapo geriau jaustis apskritai, atsirado lengvumas kojose, tapo lengviau vaikščioti. Palaipsniui, po kiekvieno mėnesio mokama dėmesį ir palyginti pagal foto prieš ir po kaip atrodo mano kojos. Kiekvieną kartą venos tampate vis mažiau, vis mažiau likdavo vadinamųjų mėlyna žvaigždučių. Iki šeštojo mėnesio - nuo simptomų išsiplėtusių plėtros wen beveik neliko ir pėdsakų! Antra foto padarė kaip kartą pasibaigus šeštojo mėnesio naudojimo gelis Varius Plus.

Nepavyks apibendrinti. Patyrime įsitikinęs, kad gelis prieš išsiplėtusių plėtros wen Varius Plus - tikrai veiksminga priemonė, tai labai prieinamą kainą. Už visą laiką taikymo nė karto nėra atsirado alergija. Su savo užduotį gelis pavyko, tarkim, puikus! Nuolat naudotis gelis vieną kartą per dieną, siekiant išvengti pakartotinio švietimo varikozinis venų išsiplėtimasа. Aš rezultatu patenkinta, įrankis rekomenduoju!