Taikymo vadovas Varius Plus

Varius Plus - bendrosios charakteristikos ir informacija

Forma spaudai:

gelis vamzdis

Pagrindinis veiksmas:

gydymas varikozinis venų išsiplėtimas

Skirta:

moterų ir vyrų

Amžiaus apribojimai:

asmenims virš 21 metų

 

Varius Plus - gelis prieš išsiplėtusių plėtros wen tarp moterų ir vyrų. Išleistas be recepto ir paskirties gydytojo. Kasdieninis naudojimas pašalina visus simptomus varikozinis venų išsiplėtimas iki visiškai atsigauti. Leidžiama naudoti kaip prevencija.

Gelis universalus. Vienodai efektyvi gydymo išsiplėtusių plėtros wen ne tik ant kojų, bet taip pat - ant rankų ir kitų kūno dalių.

Efektyvumas ir saugumas Varius Plus buvo patikrintas moksliniais tyrimais ir patvirtintas klinikinio bandymų į savanoriai. Rezultatai klinikinių tyrimų, po trijų mėnesių naudojimo gelis:

  • 100% - trūksta alergijos ir kitų neigiamų šalutinių poveikių, pilnas sprendimas patinimas, skausmą ir sunkumą kojose
  • 97% - gedimų mėlyna žvaigždutes, mėšlungis, pilnas sprendimas varikozinis venų išsiplėtimas pirmojo ir antrojo laipsnio ir sunkumo reikšminga būsenos, kai yra išsiplėtusių plėtros wen į paleistą forma.

Atkreipiame dėmesį, pirkti gelis prieš išsiplėtusių plėtros wen Varius Plus Lietuvoje galima tik pagal užsakymą, gamintojas. Norėdami užsisakyti, naudokite formą oficialioje svetainėje.

Pritaikymas Varius Plus - parodymai ir naudojimo priežastys

Sunkumą, skausmas ir patinimas kojose, ypač prie vakaras, mėlyna žvaigždutė, stipriai kalbėjo ir matomos venos - visa tai pagrindiniai simptomai varikozinis venų išsiplėtimas, kuris reikalauja nedelsiant gydymo, kad būtų išvengta komplikacijų.

Svarbu žinoti! Statistika pastarųjų penkerių metų praneša, kad kiekviena trečia moteris ir kas penktas vyras Europoje kenčia varikozinis venų išsiplėtimas. Tokiu atveju 40% iš jų nežino apie ligą, nekreipia į ją dėmesio, ne kreipiasi į gydytoją ir pradėti gydymą!

Nėra gydymo liga išsiplėtusių plėtros wen sparčiai vystosi ir, kaip rezultatas, blogėja bendrą žmogaus būseną, sumažėja fizinis aktyvumas ir ištvermė, simptomai varikozinis venų išsiplėtimas tampa vis didesnis. Sustiprėja skausmas, padidėja sunkumo jausmas kojose, patinimas ne vyksta iki sekmadienio rytą po poilsio ir miego, venos pradeda skauda ir prieaugio dydžio.

Instrukcija, kaip naudotis gelis, kontraindikacijos

kaip naudotis gelis Varius Plus prieš išsiplėtusių plėtros wen

Mėgautis Varius Plus labai paprasta. Subtilus sluoksniu užtepkite gelis uždegimas venos, tą sklypą odos, arba visiškai ant kojų, kai yra simptomų varikozinis venų išsiplėtimas arba prevencija ligos. Kartokite kasdien du kartus per dieną - kai terapija, vieną kartą per dieną prieš miegą - prevencija.

Kursas taikymo yra individualus, svyruoja nuo vieno mėnesio iki šešių, priklauso nuo to kiek svorio varikozinis venų išsiplėtimas. Kursas taikymo, siekiant prevencija - be apribojimų.

Kontraindikacijos nėra. Išimtis - netolerancija viena iš sudedamųjų dalių. Taip pat rekomenduojama iš anksto suderinti taikymas Varius Plus jei yra sunkios ligos, nėštumo ir žindymo laikotarpis.